
so 27. 5.
|Praha 7
DIVADLO PRO DĚTI: Hedvika Řezáčová - Studánka a kouzlo lesa
Dva sourozenci, Mája a Eda, mají jediný úkol - pohlídat kocoura tety Jarmily. Co když si však milovaný mazlíček udělá výlet do čarovného lesa? A poradí si les s tím, když se objeví někdo, kdo chce mít všechno jen pro sebe? Vstupné 120


Čas a místo
27. 5. 15:00
Praha 7, Letohradská 44, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko
O události
STUDÁNKA A KOUZLO LESA
Dva sourozenci, Mája a Eda, mají jediný úkol - pohlídat kocoura tety Jarmily. Co když si však milovaný mazlíček udělá výlet do čarovného lesa? A poradí si les s tím, když se objeví někdo, kdo chce mít všechno jen pro sebe?
Vydejte se na cestu za dobrodružstvím dvou dětí, objevte s nimi studánkovou vílu a jiné lesní bytosti. Odhalte s nimi sílu vody, sílu strachu a odvahy a kouzlo, které by chtěl zažít každý!
Loutková pohádka pro děti od 3 let, jejich rodiče, prarodiče a všechny, kteří se nebojí do lesa.
Koncept, hraje: Hedvika Řezáčová Loutky, scénografie: Katanari, Hedvika Řezáčová Scéna: Martin Žižka Dramaturgicko- režijní spolupráce: Dora Bouzková