top of page

MALÁ INVENTURA: FABULA SYLVESTRIS | Musaši Entertainment Company

V lese má všechno svůj pořádek. Každý tvor, každý strom a každá houba na ten pořádek dohlíží dokud nepřijde člověk a nepřinese svůj nepořádek, svoje smetí. Dětem 5+.

MALÁ INVENTURA: FABULA SYLVESTRIS | Musaši Entertainment Company
MALÁ INVENTURA: FABULA SYLVESTRIS | Musaši Entertainment Company

Čas a místo

28. 2. 2024 16:00

Praha 7, Letohradská 44, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

O události

Musaši Entertainment Company uvádí nonverbální loutkovou pohádku Fabula Sylvestris o vynalézavosti, píli, lásce k přírodě a domovu. Skoro každý někde bydlí. Naše doma je tam, kde jsou naši blízcí, známí. Naše doma je tam, kde máme zázemí, kde se cítíme bezpečně, kde se můžeme ukrýt. Naše doma je tam, kde to známe – město, čtvrť, vesnička, krajina. Hrdinové pohádky Fabula Sylvestris – Boban Vazba a pan Hladký jsou doma v lese. Mají tu svoje známé, sebe, můžou se ukrýt pod mech, chodit na houby. A tak o les pečují, krmí zvířátka a uklízí po nich bobky. Jenže ne každý je tak zodpovědný a pořádný. Ne každý se o společný domov stará. Co kdyby nám někdo udělal skládku v pokoji? Když se v lese objeví odpadková pevnost, není čas si nic rozmýšlet, Boban Vazba a pan Hladký musí vypátrat jejího stavitele a zatnout mu tipec! 

Připravili: Adam Páník, Tereza Havlová, Kateřina Bejčková, Anastázie Dobrodinská, Františka Jesenská, Boris Jedinák

Premiéra: 12. 5. 2023, divadlo Alfred ve dvoře, Praha

Podpořili: Představení bylo v roce 2023 podpořeno Novou sítí z.s. v rámci programu Nová krev na scéně. Projekt je realizován s finanční podporou hlavního města Prahy, Ministerstva kultury České republiky, Státního fondu kultury České republiky, městské části Praha 7 a Motus z.s. - Divadla Alfred ve dvoře.

Sdílet událost

bottom of page