top of page

Zlatko Teskere: KDE IDENTITA TVÁ?

Multimediální seberozvojová komedie o hledání svého místa ve vesmíru nekonečných možností.

Zlatko Teskere: KDE IDENTITA TVÁ?
Zlatko Teskere: KDE IDENTITA TVÁ?

Čas a místo

18. 4. 2024 20:00

Praha 7, Letohradská 44, 170 00 Praha 7-Holešovice, Česko

O události

VSTUPENKY

Žijeme v době nekonečných možností. Na  cestě seberozvoje hledáme své místo ve vesmíru. Měníme bydliště, práci,  partnery, občanství, vyznání, orientaci i pohlaví. Někdy se v labyrintu  nekonečných možností seberozvoje ztratíme, a tak hledáme pomoc koučů a  motivačních řečníků. Když však padneme do nesprávných rukou, cyklíme se v  bludném kruhu ještě víc a marně hledáme lepší verzi sebe sama.

Kde identita tvá? sleduje příběhy lidí,  kteří pod vedením svérázného kouče pracují na svých nových identitách.  Herec Franz se snaží vymanit ze škatulky toho, co hraje role nacistů,  éterická Věra zkoumá ve své vaně možnosti života mořské panny a  Venezuelanka Jana je odhodlaná překonat všechny kulturní šoky a co  nejlépe zapadnout v Česku. Cesta seberozvoje je však trnitá a  nevyzpytatelná.

Ve své druhé autorské inscenaci Zlatko  Teskere zkoumá téma identity v kontextu seberozvoje. Na jevišti je sice i  tentokrát fyzicky sám, ale z videí Barbory Johansson promluví k divákům  i další protagonisté formou online konzultací s identity koučem  Zlatanem.

Scénář: Zlatko Teskere 

Režie / Video: Barbora Johansson 

Hrají: Zlatko Teskere, Veronika Bellová, Jade Coromoto Alvarez Amaya, Daniel-František Kamen 

Produkce: Klub Letka 

Premiéra: 23. 11. 2023 - Klub Letka, Praha

Sdílet událost

bottom of page